PHOTOGRAPHY & ART              DIARYnebo-li takto dopadá furiosa...              ARCHIV

Outstanding...

29. ledna 2011 v 22:19 | furiosa |  Diary.
Drazí, uvědomuju si, že jsem Vás zanechala osamocené, já vím, já vím. Jednoduše jsem toho měla trochu víc na to, abych sem mohla napsat jeden z těch svých divných článků. (Ale i tak je zbožňuju.) Hodně se toho změnilo a hodně se toho událo - a poněvadž bych ráda co nejdřívě ulehla na lóže a vyspala se na zítřek - i když netuším proč -, sepíšu Vám to v bodech. (Pobavený smích.)


a) Mám brášku! Jmenuje se Matyášek, narozen v pondělí 24.1. v 20:30 s 52 cm a 3,70 kg. Momentálně poplakává - to je slabé slovo - ve vedlejší místnosti rodičům, ha. Dneska ráno na ně byl skutečně nádherný pohled. Ty jejich kázání: "Nespi až do deseti hodin!" jsou vážně v popukání, když nebyl skoro ani oběd.
b) Jsem přijatá na střední grafickou! Skvělý, co? A to jsem se ještě nějakou záhadou vyšplhala na první příčku, takže platím jenom 5 tisíc na celý první ročník. A pekelně se těším; na základce je najednou děsná nuda...
c) Nový design na webu. Ano, omrzela mě Victoria Frances. Mě osobně se nový design líbí a co se líbí mě, to mi ostatní jen tak nezoškliví!
d) S Lucinkou pojedem k nám a k nim a zase k nám a zase k nim... A taky na týden na plenéry, které pořádá grafka! Jednoduše zřejmě strávím polovinu prázdnin spolu. (Devil laugh.) A Luci mi ukáže toho jejich afro ducha, který je prý straší po nocích - není to úžasné?
e) Mám novou zakázku - a za dva tisíce. Ha, ha, ha. (Samozřejmě půjdou peníze na potřebné věci... Ehm, ehm. Představte si pod tím cokoliv.)
f) Jdu na češtinářskou olympiádu za celou školu.
g) Dneska jsme skončili první semestr přípravky na grafce a už teď mi je smutno. Sice se všichni sejdeme zase v září jako nový třídní kolektiv, ale Lucinka bydlí až v Brně a musíme si jenom psát... Ale dneska mamka - když viděla můj zdrcený výraz a rudý oči - mi navrhla novou iniciativu, ha. Budu to muset probrat s Luckou, ale je to geniální.
h) ...

To je zřejmě všechno, stejně si na něco v posteli ještě vzpomenu. Jdu hajat a snít a kdovíco ještě. Mějte se pěkně.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucinka (♥) | Web | 30. ledna 2011 v 11:32 | Reagovat

Ahoj :) Moc se těším na ty prázdniny. Budou to snad nejlepší prázdniny na světě:D A musíš mi honem povykládat co ti ta mamka navrhla. Nebo zvědavostí puknu.

2 Lucinka (♥) | Web | 30. ledna 2011 v 11:32 | Reagovat

Jo a ještě jsem ti zapoměla pochválit nový design. Je moc pěknej.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama