PHOTOGRAPHY & ART              DIARYnebo-li takto dopadá furiosa...              ARCHIV

Snůška vskutku divných dnů a nechápavých lidí.

29. ledna 2011 v 21:30 | furiosa |  Diary.
Víte, poslední dobou je všechno okolo nějaké bláznivé - všechno to bláznoství okolo Vánoc a tak. Nesnáším Vánoce a s politováním jsem zjistila, že stále nemám nakoupené dárky, jelikož prostě nemám peníze. (Ďábelský smích.) A trochu se mi vymyká logice, když si představím, že bych měla mamku prosit o peníze, když by z toho pak stejně dostala dárek. Toť je má největší starost a obávám se, že si zahraju na Sherlocka Holmese (ten byl vlastně ten kladnej, ne?) nebo možná na Blackwooda (jo, to by šlo) a jednoduše vykradu s mojí pistolkou na veverky nějakou banku. (Ubohé.)


A pak, vážení, (nevím, jestli máte pojem) za dva měsíce (?!) budu dělat talentovka na střední školu! Víte, jak je zrovinka tenhle fakt děsivý? Zvláš't, když jsem předevčírem smutně zjistila, že neumím literaturu. (Klid, furioso, prostě budeš improvizovat, jako vždycky!) No, ale útěchou stále je, že pokud se tam u jakésiho pohovoru představím jako furiosa (= šílená), jistě mne umělci do svých kruhů milerádi pozvou, poněvadž - buďme upřímní - sami jsou takoví... šílení, vymykající se normálnímu myšlení a - no chápete, ne? Prostě jsem si dneska ve dvě hodiny ráno řekla, že přijímačky budou jako spolknout bonbonek a zvládnu je!

Koneckonců mi to říká každý a vzhledem k tomu, že každou sobotu se potím nad studiemi v samotné grafické škole, kam se hlásím, pod taktovkou vskutku podivných lidí, myslím si, že si nemám na co ztěžovat.

A nyní - musím končit (bohužel) a nezapomeňte - jestliže jste to přečetli, buďte shovívaví a pokuste se mne dostat zpět na zem. (Ne, to nedělejte!)

Mějte se pěkně.
furiosa.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama