PHOTOGRAPHY & ART              DIARYnebo-li takto dopadá furiosa...              ARCHIV

Šťastné dny konečně tady - nedělejte si velké iluze.

29. ledna 2011 v 21:35 | furiosa |  Diary.
Nazdárek, lidi.
Vážně si myslím, že teď jsem naprosto vyrovnaný člověk, opravdu. Proč? Talentovky mám za sebou - bustu, židli a zátiší jsem zvládla na jedničku, test též, jen jsem se trochu zasekla na pohovoru s exotem, který mi doporučil, abych se naučila větší výřečnosti. (Věřili byste tomu? Já jsem výřečná, ale před cizími lidmi mi to moc nejde a taky jsem měla horečku!) Teď už vlastně jen očekávám, až se konečně dozvím, jakou výši stipendia dostanu a věřte nebo ne - budu přijata na střední školu! Ha.


Jestli si myslíte, že jsem se dneska nudila s neinteligentními učitely ve škole, máte mylnou mysl. Od rána se smažím pod peřinou, piju nechutně horké čaje a vážně doufám, že se stihnu vykulírovat, abych mohla přijít v sobotu na před-před-předposlední hodinu DUA na grafce. Nádhera.

To mi také připomíná, že jsem založila další blog (No nejsem já cvok?) na téma Upířích deníků, ale ten momentálně dost zaostává, tak to raději neřeště. Adresu se napíšu později, až se konečně trochu rozjede.


Video výše nebyla chyba, prosím, ale tuhle reklamu na parfém Giorgio Armani jsem si neuvěřitelně zamilovala. Hudbu úplně zbožňuju, už jsem si ji stáhla do mobilu a mám ji jako vyzváněcí tón, krása. Nahráli ji The Cinematic Orchestria a jmenuje se Arrival of the birds (Návrat ptáků.). Někteří tomu možná nebudou rozumět, protože to je nahrané jen v houslích a basech, ale jakmile se do toho zaposloucháte a pochytíte veškerou dynamiku, změny rytmu, pianita, přijde vám to opravdu krásné. (Několik roků jsem chodila na hudební školu, tak možná proto mám větší vztah ke klasické hudbě.)

A pokud jde o to video, celý klip mi připomíná scénu ostrova Ereques, o kterém jsem psala v jedné zatím nezveřejněné povídce. Ten déšť a moře, vlny omýlající písečné pláže, džungle... Abych se přiznala, jsem na tomhlem spotu lehce závislá. Jsem divná. Ale zkuste se na to podívat a musíte uznat, že je to opravdu vydařená reklama, která dokáže zaujmout.

Zatím se mějte, ještě napíšu.
furiosa.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 naruto-vs-sasuke | Web | 29. ledna 2011 v 21:48 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama