PHOTOGRAPHY & ART              DIARYnebo-li takto dopadá furiosa...              ARCHIV

Únor 2011

Ach, ta skleróza. (Bacha na to!)

22. února 2011 v 20:47 | furiosa |  Diary.
Ouvej, ouvej, vážení. Víte, někde jsem četla, že skleróza se většinou projevuje u starších lidí, ale mě bude teprve patnáct! Chápete to? Pak mi teda nějak smysluplně vysvětlete, jak je možné, že jsem tak zapomnětlivá?!Chtěla jsem, fakticky jsem chtěla přetáhnout sem přes kouzelný káblík z té malé krabičky, které se říká fotoaparát, veškeré ty potrhlé, šílené, ztřeštěné, praštěné, ulítlé a UŽASNÉ fotky s nejdražší Lucinkou, ale víte co? Já si vezmu nabíječku na baterky, ale FOŤÁK JE V ČOUDU! Je to k vzteku, toto, že? Ale co už, budu to muset zřejmě provést AŽ zítra, ale raději nic neslibuju, páč kdoví, co si zas ti dospělí vymyslí!

Šílenost je kumšt, drazí.

18. února 2011 v 20:47 | furiosa |  Diary.

Takhle nějak se cítím, drazí, páč celý den byl doslova ztrátou času. Ten neskutečný stereotyp mě tak nudí! Neustále předstírat, neustále poslouchat výklady učitelů... (Nikdy jsem nepochopila, proč vlastně všechno bereme pořád a pořád dokola. Vždyť je to jak pro blbečky! Někdy se mi fakticky zdá, že učitelé nemají co učit. Například - k čemu mi v praktickým životě bude, abych si provedla grafické spracování rovnice o dvou neznámých?!)

Dnes jsme v chemii třeba ZASE probírali kyseliny a jejich soli a ZASE jsme utvářeli vzorce. /Why?!/ Chemii mám jako jeden z nejoblíbenějších předmětů, ale toto... Kdo by se nenudil, kdyby sledoval třídního blbečka, potícího se před tabulí s jedním vzorcem? (Zase jsem málem usnula. Budu si muset začít vařit kafe.)

Zvláštní drabble - asi nepochopíte.

17. února 2011 v 16:49 | furiosa |  Stories.
Tenhle úryvek jsem objevila v rozepsaných článcích - psala jsem to, když jsem si plánovala pro jeden z mých neúspěšných nápadů pro psaní třetí osobu a původně to měla být první kapitola. Berte to jednoduše jako dosti dlouhý a neobvyklý drabble.

Titulek článku nepodstatný. (Nevhodné pro věřící.)

17. února 2011 v 15:46 | furiosa |  Diary.
Lidičky, drazí, miláčkové (odpusťte dostatek sentimentálního oslovení), došlo mi, že skladovat všechny nafocené fotografie jen v galerii je s prominutím na ho*no, poněvadž ne každý milý i nemilý návštěvník odkaz na ní rozklikne a pokochá se. Vlastně, na nápad mě přivedla drahá Lucinka, když jsem si před chviličkou projížděla všechny její bezvadné fotky, a to je použití domény janforman.com.

Nemusíte tady čekat kdovíjaké nové úlovky typu paparazzi, jen zveřejňuju dávné fotografie, nafocené s dávnou kamarádkou a naštěstí jsem na nich jen já. /Bad babe, yeah./ Ale aby jste věděli, ty fotky jsou trochu... takové zvrhlejší a tak jaksi focené na hřbitově (Bacha, volte správná slova při opovrhování mnou! Když TV Prima na obrazovce volně promítá "profilky" mrtvých z márnice, co je na tom fotit na hřbitově?)

Všechno bych to nazvala Když se (ne)mrtví derou z hrobů (já vím, je to zavádějící) a celková úprava je trochu amatérsky provedená (nedělal jsem to já!). Takže... prohlédněte, zkritizujte, blábláblá a tak dále. Nech sa páčí!