PHOTOGRAPHY & ART              DIARYnebo-li takto dopadá furiosa...              ARCHIV

Šílenost je kumšt, drazí.

18. února 2011 v 20:47 | furiosa |  Diary.

Takhle nějak se cítím, drazí, páč celý den byl doslova ztrátou času. Ten neskutečný stereotyp mě tak nudí! Neustále předstírat, neustále poslouchat výklady učitelů... (Nikdy jsem nepochopila, proč vlastně všechno bereme pořád a pořád dokola. Vždyť je to jak pro blbečky! Někdy se mi fakticky zdá, že učitelé nemají co učit. Například - k čemu mi v praktickým životě bude, abych si provedla grafické spracování rovnice o dvou neznámých?!)

Dnes jsme v chemii třeba ZASE probírali kyseliny a jejich soli a ZASE jsme utvářeli vzorce. /Why?!/ Chemii mám jako jeden z nejoblíbenějších předmětů, ale toto... Kdo by se nenudil, kdyby sledoval třídního blbečka, potícího se před tabulí s jedním vzorcem? (Zase jsem málem usnula. Budu si muset začít vařit kafe.)


Ale špatné rozpoložení vystřídalo do dobré, páč zítra je sobota a to znamená co? No přeci jedu za Lucinkou, né?! A tak strašně se těším, vážení. Sice mám trochu nahnáno, jak se chovat k jejím rodíčům, poněvadž vyjevit se před nimi jako šílenka by asi nebylo příliš dobré. Alespoň ten první dojem, že... ?


Ale určitě to bude v klidu. Hlavně, že budu s Lucinkou. Vím, že se na mě těch devět let základní školy, které jsem strávila v tichu a ve stínu třídních slepic a "borců", značně podepsalo, co se týče počáteční zamlklosti, ale přeci jen nastupuju na střední a... pořádně to roztočím! (A to platí i o zítřejší sobotě, drazí, to si teda pište. V úterý večer vám sem dám všechny ty naše fotky. Dřív nemůžu, páš jsem nucena jet do jednoho zapadákova za babičkou, s kterou si fakticky nemám co říct. Už aby byl nový školní rok!)

Nu, musím jít, vážení, páč zítra vstávám o půl čtvrté! (Blázníte?! To mám ještě půlnoc a má mysl se kolébá na vlnkách sladkých a divokých snů!) Do Brna vyjíždíme v půl šesté a vzhledem k tomu, že mě dneska zas nějak chytla děsná touha zkrášlovat se, vymazuju si čas na vyžehlení vlasů. (Tak to bacha, nejsem ten typ holky, která by trávila každý den před zrcadlem nějakou tu hodinu, jasný?!) Ale stejně to vidím tak, že mi zazvoní budík, já jej zamáčknu a jednoduše si ještě tu hodinku přispím. Tak se mějte krásně!

PS: (A stejnak si neodpustím dát sem jednu dost legrační a úchylnou fotku. Vznikla úplnou náhodou, tak si o mě zas nemyslete, že jsem víc perverzní, než doopravdy jsem. I když mezi tím není žádný rozdíl... Šokující zjištění - furiosa vojíždí náhrobek!)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mia | Web | 19. února 2011 v 15:09 | Reagovat

Ahoj začalo sa 3. kolo SONBlog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama