PHOTOGRAPHY & ART              DIARYnebo-li takto dopadá furiosa...              ARCHIV

Titulek článku nepodstatný. (Nevhodné pro věřící.)

17. února 2011 v 15:46 | furiosa |  Diary.
Lidičky, drazí, miláčkové (odpusťte dostatek sentimentálního oslovení), došlo mi, že skladovat všechny nafocené fotografie jen v galerii je s prominutím na ho*no, poněvadž ne každý milý i nemilý návštěvník odkaz na ní rozklikne a pokochá se. Vlastně, na nápad mě přivedla drahá Lucinka, když jsem si před chviličkou projížděla všechny její bezvadné fotky, a to je použití domény janforman.com.

Nemusíte tady čekat kdovíjaké nové úlovky typu paparazzi, jen zveřejňuju dávné fotografie, nafocené s dávnou kamarádkou a naštěstí jsem na nich jen já. /Bad babe, yeah./ Ale aby jste věděli, ty fotky jsou trochu... takové zvrhlejší a tak jaksi focené na hřbitově (Bacha, volte správná slova při opovrhování mnou! Když TV Prima na obrazovce volně promítá "profilky" mrtvých z márnice, co je na tom fotit na hřbitově?)

Všechno bych to nazvala Když se (ne)mrtví derou z hrobů (já vím, je to zavádějící) a celková úprava je trochu amatérsky provedená (nedělal jsem to já!). Takže... prohlédněte, zkritizujte, blábláblá a tak dále. Nech sa páčí!


Osobně mi trošičku uniká logika upírky, která by si pomlaskávala na seschlém šípku. (Že bych tady chtěla říct "jděte k šípku"?) Ale líbí se mi tady ty krásně ostré špičáčky. A těch méně patrných okousaných nehtů si, prosím, nevšímejte.


Ne jednom z mých starých blogů jsem tuhle fototografii pojmenovala sad undead (taky jeden ze sentimentálních a zavádějících názvů), ale už fakticky netuším, co přesně jsem měla v rudých šatech, u náhrobku, s rádoby uplakanou tváří představovat.Věříte mi, že jsem se z tohohle málem počůrala smíchy? Možná jsem paranoidní, ale musíte mi dát z pravdu, že tam vypadám jak upírka s dost slušnou opicí. /Oh, my god!/ - To je ironie, samozřejmě.


Skutečně úchylná fotka, že, drazí? /Devil laugh./ Řekněte mi, na co tam, krucinál, tak čučím?!


YEAH! yeah.


Takový menší pokus (parodie) - neurazte se, bratři boží - na zubožené nohy Ježíše. /To já ne - to ona!/

|
ˇ

A teď fotky bez komentáře, páč...


... páč na nich prožívám orgasmus! (Já vím, jsem úchyl. Anebo mám trochu anarchické sklony. To vím už dávno.)


|
ˇ


A nakonec si VYBIJU VZTEK NA TĚCH ZATRACENÝCH DVEŘÍ, páč začíná svítat a já se nenávratně blížím ke svému konci!Doufám, že jsem nikoho nepohoršila (Ale vlastně je mi to jedno. To jsem celá já.) Víte, u mě nesmíte nikdy hledet nějaké "Boží učení" a takové ty hlouposti, páč jsem silná ateistka. Nebo vlastně ne - věřím v sebe (s depresemi se dá vypořádat, drazí) a v nikoho dalšího ne; lidi jsou svi*ě, vážení.

A když už jsme u povídálku, víte co? V sobotu jedu za Lucinkou! Johó, bezvadnější zprávu jsem za poslední tři týdny snad ani napochytila. Však se těště, bude následovat vcelku šílená várka fotek (doufám) a možná konečně potkám toho jejich afro ducha! /Zzz./

Toť vše, drahoušci. A vlastně ještě ne - mám tady takový vzkaz: Mám tě ráda, Lucí!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucinka (♥) | Web | 17. února 2011 v 17:23 | Reagovat

Jé..:) Děkuju moc Furiosko taky tě mám moc moc ráda! A na těch fotkách vypadáš vážně nádherně upírsky :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama