PHOTOGRAPHY & ART              DIARYnebo-li takto dopadá furiosa...              ARCHIV

Désolé cher, ale měla jsem napsat adijé!

4. května 2011 v 16:41 | furiosa |  Diary.
Tak, mohla bych psát, jak jsem v depresi, kolik jsem toho měla na práci, jak jsem nestíhala, zakázali mi počítač a že mě má dlouhá nepřítomnost neskutečně mrzí, ale víte vy co? Ne, nemrzí mě to. Nemrzí mě vůbec nic, co se stalo, protože život jde dál - div se, Merline - a kdybych se měla pozastavovat nad každou chybou a nad každým škobrtnutím, asi bych se v počestně krátké době dostala do rakve pod levandule. A nestydím se ani napsat, že to byla právě otravná lenost, jež mě značně zdržela nějaké aktivity a chuti vypsávat se z pocitů a zážitků.


Ale pozor - omyl, napsala jsem to špatně - ve skutečnosti mám poslední dobou stále větší chuť do psaní a jen Merlinví, co za tím vězí. (Musím rychle zaklepat na nějaké dřevo.) Mnoho se toho změnilo, vážení, zatímco jsem byla pryč na cestě svým pubertálním životem. Kupříkladu se mi nacestězmar podařilo definitivně odkopnout upíry, kteří mi neustále překáželi v mé spisovatelské múze - Merlinudík! A taky jsem se na nějaký ten čas přestala věnovat originální tvorbě - namísto toho mě stáhla neodolatelná víla zpátky do kouzelného světa Rowlingové. Ó, ano, nesmím opomenout na takový prdgrešle fakt - přemýšleli jste někdy, že Severus Snape je neuvěřitelně přitažlivá knižní postava?
Jen tak od boku: měla bych vám asi říct (napsat) - přestože to víc jak polovině z vás je určitě u Salazarova ocásku -, že všechnu svou tvorbu, co se týče povídek HP, umisťuju na stránky slytherina.blog.cz.

Nu, nechala jsem se rozptýlit zbytečným chvástáním, ale přesto ještě něco musíte vědět - stala jsem se členkou Mensy, není to báječné? Mé IQ je sice jenom 132, ale to víte, počala jsem svou náležitou přípravu ke splnění snu jak v povolání, tak v životě. Ale teď už dost, mé extrémně napuchlé oko se snad ještě stonásobně zvětšilo a pekelně to pálí a to víte, to věčné zírání do monitoru netbooku není moc příjemné (ach, ta alergie).

Zatím se mějte.
(Mám dojem, že bude bouřka. Zahřmělo.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěli byste novou FOTOGRAFICKOU SOUTĚŽ?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Pavla | Web | 3. června 2011 v 9:21 | Reagovat

Hezký blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama